Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na trávě!
Datum nahlášení
13.06.2022
Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady
Dobrý den,
hned vedle magistrátu u budovy bývalé České spořitelny jsou černé pytle s odpadem i kolem, jen je smutný, že kolem denně chodí dámy z magistrátu a žádná to nevidí!
S pozdravem
Honza Kramár
Lokalita závady
Kapelní 414/4, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení, o situaci víme a majitel pozemku byl již vyzván k nápravě.
S přáním hezkého dne.
Bc. Dominika Brzobohatá už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email