Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nedostatek bezpečných parkovacích míst
Datum nahlášení
13.08.2015
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Po dopravním značení nástupních ploch požárních vozidel došlo v ulici Habrová k velkému úbytku parkovacích míst. Bohužel parkovací plochy mezi konečnou stanicí trolejbusů (Nová ves) a panelovým domem čp 3103, 3104 jsou místa příliš nebezpečná k parkování vozidel. (časté krádeže vozů Škoda (octavia), rozbitá okénka, autorádia, pneumatiky včetně disků. Bohužel městská policie nedokáže dostatečně ochránit majetek občanů města Teplice a tvrdě pokutuje stání na veřejné zeleni v bezpečné části před vchodem čp 3104. Proto bych navrhoval větší osvětlení, časté průjezdy policejních vozidel nebo časté pochůzky městských policistů atd.
Lokalita závady
ulice Habrová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět ohledně častějších pochůzek strážníků městské policie předám vedení MP. K parkování mohu sdělit, že budeme prověřovat možnost zřízení parkovacích míst (např. šikmých) právě ve vámi zmíněném úseku z ul. Habrové k točně MHD.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email