Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zapáchající kanalizace
Datum nahlášení
13.08.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, obrátili se na mne občané bydlící v domě na křižovatce ulic U Zámku a Alejní, kde prave probíha rekonstrukce komunikace vč. kanalizace. Vstup do kanalizace zůstavá dle jejich vyjadreni pro každodenním ukončení praci otevřen a okolí je tak zamořeno zápachem.
Lokalita závady
ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nejedná se o závadu na komunikaci. Jedná se o práce na rekonstrukci kanalizace.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email