Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlé stromy
Datum nahlášení
13.08.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlý ořech v ulici Josefa Hory před domem 2556 u parkoviště.
Přerostlá borovice v ulici Josefa Hory před domem 2555.
Lokalita závady
ulice Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
Situace byla dne 20/8/2015 prověřena. Ořech bude v období vegetačního klidu prořezán. Ohledně borovice nebyl shledán důvod ke kácení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email