Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ucpaný kanál
Datum nahlášení
13.08.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den. Od pátku neodtéká kanál na silnici u hřbitova. Díky tomu nám voda teče do šachty s hodinami a následně do sklepa. Bylo by zapotřebí kanály pročistit. V patek tu byly z kanalizace a jejich kanaly jsou v poradku. Jedná se o ulici Krizikova pod obřadní síní. Byli jsme odkázáni na vás, že kanály patří vám, když jsme volali na Marius Pedersen .
Předem děkuji za kladné vyřízení.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáme k prověření správci dešťové kanalizace.
Čištění bylo provedeno 24.8.2017
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email