NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130819_16f7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kontejner

Datum nahlášení
13.08.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Každý měsíc není šance vyhodit větší odpad do kontejneru. Po přistavění je okamžitě naplněn dovezeným odpadem od obchodníků. Odpad se pak díky větru válí po ulici. Děkuji

Lokalita závady
Slovenská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění rozlítaného odpadu v okolí velkokapacitního kontejneru bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s. Bohužel není v naší moci ohlídat kdo velkokapacitní kontejner během přistavení naplňuje. Jedinou možností je přivolat Městskou policii, která přímo při vhazování odpadů do velkokapacitního kontejneru může prověřit od jakého původce odpad pochází. Pokud potřebujete využít velkokapacitní kontejner, doporučuji ohlídat si den přistavení. Seznam míst stání velkokapacitních kontejnerů, včetně data přistavení je uveřejněn na webových stránkách Statutárního města Teplice.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email