Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chodník
Datum nahlášení
13.09.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Prosím Vás, za by nešlo vybudovat asi 15 m. nového chodníku v Teplicích - Proseticích ul. Pražská od č.p. 3011/28 na parkoviště k PENNY marketu. V současné době je tam již několik let pouze vyšlapaná cesta, kterou prochází denně mnoho obyvatel tohoto sídliště včetně matek s kočárky. Bylo by tak dobré propojit chodník od vchodů do domů s jediným nákupním centrem v tomto sídlišti. Za sucha je tato cesta hodně prašná a za mokra je bahnitá.
Lokalita závady
ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kolegyně Gartnerová, která Váš návrh bude řešit, je tento týden na dovolené. V průběhu příštího týdne Vás bude kontaktovat.
Vzhledem k tomu, že pozemek č.514/1 k.ú. Teplice není v majetku Statutárního města Teplice, nemůže zde město na vlastní náklady vybudovat chodník, popř. provádět jakékoliv úpravy.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email