Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díry na silnici
Datum nahlášení
13.09.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Několik děr a výtluků na komunikaci Čs. Legií, od křižovatky se Štúrovou ulicí a Skupova
Lokalita závady
Československých legií 758/19, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Propad u kanálu předán k řešení SČVK a výtluky zadány k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email