NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130921_8b8b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nepořádek ( ne poprvé )po odvezení přeplněného kontejneru, křižovatka Přítkovská - Hálkova

Datum nahlášení
13.09.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Po odvezení přeplněného kontejneru ponecháno hromada odpadu, Pá, So, Ne a dnes dosud bez reakce. Kontrola práce podřízených fi. Márius Pedersen 0, Kamery , MP, a úředníci radnice 0 ???????? Poslal jsem info Fi. Marius Pedersen jejich heslo Pořádek dělá přátele ? dobrý vtip Dosud žádná reakce S pozdravem Jiří Zemek

Lokalita závady
Hlávkova, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno s urgencí vedoucímu střediska odpadů na Marius Pedersen a.s., který přislíbil zajištění úklidu obratem. Za vzniklou situaci se omlouváme.
Dle harmonogramu měl být kontejner odvezen v sobotu a nejpozději do 6 hodin od odvozu má být dle smlouvy zajištěn úklid stanoviště. Ten zde, jak píšete, proveden nebyl, což však není v možnostech úředníků zjistit - následující pracovní den je až dnes, a to pondělí, které je úředním dnem pro veřejnost a nelze zároveň vykonávat kontrolní činnost v terénu. Hlídky Městské policie zjištěné závady vždy fotí a se záznamem o závadě předávají jak na Marius Pedersen, tak našemu odboru. O této skutečnosti jsem však dosud zprávu neobdržela, jinak řešíme obratem.
Nutno bohužel dodat, že odpad okolo bezplatně přistavovaných kontejnerů, vzniká pouze neukázněností občanů neboť má být ukládán výhradně dovnitř, nikoliv mimo kontejnery tak, aby šel kontejner s odpadem odvézt bez nepořádku okolo.
Vzhledem k tomu, že se množí stížnosti také na zneužívání těchto kontejnerů podnikatelskými subjekty či mimoteplickými občany, v příštím roce bude snížen počet stanovišť a kontejnery přistavovány pouze 4x do roka.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email