NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

130921_ef77

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepojizdne auto bez RZ

Datum nahlášení
13.09.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
V Proseticich Na Konečné na tzv." na potoku " stojí v více než rok starý Peugeot.Uzivatelem byl, netuším.zda i majitelem, p.Kelich c.vchodu 206/9.Z auta odstranil RZ s tim ...." ať si to město úklidí ", divný přístup :-(.

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po telefonické konzultaci prověříme vozidlo ke zjištění majitele pro postup dle zákona.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email