Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka bio odpadu
Datum nahlášení
13.10.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na ukončení ulice Průjezdná je skladová bio odpad ze zahrad obyvatel místních rod. domků. Vzniká nepovolená skládka, která může být do budoucna velmi nebezpečná a přesto, že se město snaží sekáním místních ploch o pořádek, není tato skutečnost některými obyvatel akceptována. Po upozornění se rozčilují, že jde o přírodu.
Děkuji za zprávu o nápravě.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid černé skládky BIOODPADU jsem předala dodavateli. Úklid by měl proběhnout cca do 14 ti dnů.
S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email