Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená silnice
Datum nahlášení
13.11.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Silnice je samá díra
Lokalita závady
ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Z větší části jsou výtluky na vozovce, která není v majetku města. Část vozovky, která je v majetku města bude vyspravena v jarních měsících.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email