Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící kjovová tyč k uzchycení sítě na asfaltovém hřišti
Datum nahlášení
13.12.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Na sídliště Bílá cesta (mezi ulicemi Slovenská a Jugoslávská) se na trávníku povaluje kovová tyč k uzchycení sítě na asfaltovém hřišti. Nevím zda je zlomená nebo jen vytažená ze země.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava sportoviště byla zadána správci hřišť.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email