Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý chodník
Datum nahlášení
14.03.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadající se podklad chodníku do přilehlého kanálu(občas vylézají potkani)
Lokalita závady
ulice Tržní náměstí 953/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V minulém týdnu byla provedena deratizace a následně bude provedena oprava propadu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email