NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140319_c8e2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená vozovka

Datum nahlášení
14.03.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Již potřetí zasílám oznámení o velmi ale velmi poškozené vozovce. Jsou tam díry kde zapadne celé kolo auta, pokud se nám tam poškodí vůz, budeme poškození vozů a opravu požadovat od správci komunikace, tedy městě Teplice. Poškození, hlásím už potřetí a žádná náprava.

Lokalita závady
ulice Jugoslávská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výsprava této komunikace je zadána a její provedení proběhne do konce měsíce března.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email