Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díry v silnici
Datum nahlášení
14.04.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
V ulicích Bulharska těsně před odbočkou do ulice Dukelská 3 díry v silnici
Lokalita závady
Bulharská 1883/5, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výspravu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email