Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak
Datum nahlášení
14.04.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Z titulu správce domu v Teplicích, U Vlastního krbu 1355-8 sděluji následující. Na veřejné komunikaci v ulici U Vlastního krbu, pod stromem, před vchodem 1357 parkuje nezabezpečené, velmi poškozené vozidlo Volkswagen RZ 6U7 0084. Auto má prázdná kola, nabouranou zadní část, u řidiče otevřené okénko, za řidičem vzadu opravené rozbité okénko a uvnitř je noclehárna pro bezdomovce. Každou noc tam spí neznámý člověk.
Lokalita závady
U Vlastního krbu, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. MP Teplice provede aktuální záznam vozidla a zjištění majitele. Dle Vámi předloženého fota se jedná o vozidlo splňující podmínky vraku a bude zahájen postup dle §19 zákona č. 13/1997 (výzva majiteli a následně odstranění vozidla).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email