NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140518_8514

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice a chybějící značka

Datum nahlášení
14.05.2018

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Při rekonstrukci kolektoru zde byli provedeny výkopové práce a při tom odstraněna dopravní značka, B2 Zákaz vjezdu všech vozidel. Po rekonstrukci kolektoru zde zůstala nedokončená oprava vozovky s dopravním značením

Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc prověříme a provedeme nápravu.

S pozdravem

Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email