NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140519_d71b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zlomené větve na stromech

Datum nahlášení
14.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V ul. Fráni Šrámka u chodníku visí zlomené větvě na dvou stromech, v blízkosti chodník vedoucí do ul. Josefa Hory, viz mapa.

Lokalita závady
ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bylo provedeno místní šetření, bohužel jsme na místě zlomeně větve nenašli. Poprosila bych Vás tedy o foto. Předem děkuji


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email