Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Plný kontejner
Datum nahlášení
14.05.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nejde ani otevřít jak je plný
Lokalita závady
Javorová, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám společnosti ASEKOL, která zajišťuje svoz v rámci zpětného odběru.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email