NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140524_8c65

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odstavené nepojízdné vozidlo

Datum nahlášení
14.05.2024

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, žádám o vyzvání majitele vozidla SPZ 1UI 2576, které je nejméně 4-5 měsíců odstavené v ulici Doubravická po pravé straně při vjezdu na sídliště. Překáželo i při čištění komunikací, nebylo odtaženo. Děkuji.

Lokalita závady
Doubravická, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno MP. Bude-li se jednat o vrak, budeme postupovat dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích - majitel bude vyzván k odstranění vozidla.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email