NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140620_f10b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
žluté značení, nápis hasiči

Datum nahlášení
14.06.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobr den chtěl bych se zeptat zda by bylo možno v ulici Javorova opět nakreslit ( zduraznit) napisi Hasiči a žlutou čáru. Mnoho lidí na těchto čárách parkuje protože už nejsou vidět bylo by možno s tím něco udělat děkuji.

Lokalita závady
Javorová, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, obnova předmětného dopravního značení je již v řešení a jednáme se zhotovitelem.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email