Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výtluk na silnici
Datum nahlášení
14.06.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Výtluk nan silnici, pravděpodobně způsobený špatným hutněním podkladu při provádění inženýrských sití na přilehlé výstavbě rodinných domů v ulici Středová Teplice - Trnovany
Lokalita závady
Lomená 1758/32, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu již řešíme v rámci reklamačního řízení s firmou provádějící výkop. Oprava provedena v říjnu 2022.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email