Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dira v silnici
Datum nahlášení
14.08.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
V ul. ANTALA STASKA na prave strane smerem ke Cervenemu kostelu je propadla nebo vymleta silnice. Nicmene diry a propadliny jsou v celem useku k Cervenemu kostelu.
Lokalita závady
ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V nejbližších dnech bude provedena oprava části komunikace, která je ve vlastnictví města.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email