Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
14.08.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Poškozený chodník viz foto
Lokalita závady
Buzulucká, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla zadána k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email