Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek okolo kontajnerů
Datum nahlášení
14.08.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nepořádek okolo kontajnerů.
Lokalita závady
Na Konečné, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu. Bohužel se domnívám, že takové množství odpadu nevzniká přes víkend z přilehlých domů, ale spíše navážením odjinud (zneužíváním stanoviště občany z okolních obcí, případně firemními subjekty), což je pokutovatelný přestupek. Prosím tedy pokud vy nebo ostatní sousedé, kterým na pořádku v okolí záleží, uvidíte někoho okolo nádob vyhazovat odpad nebo např. zastavit jakékoliv auto a vykládat z něj odpad, volat ihned bezplatnou linku 156 Městské policie. Hlídka je zpravidla na místě velmi rychle a věc na místě prošetří.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email