NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

140920_81c9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Černá skládka v ulici Dubská a Hornická

Datum nahlášení
14.09.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den v ulici Hornická se nachází černá skládka způsobená bezdomovci (pod mostem) většina obyvatelstva této čtvrti zde venčí psy jelikož míst na venčení zde moc není, dále v ulici Dubská naproti domu čp. 790/2 (vedle škodovky) další zeleň využívaná k venčení psů ale z důvodu umisťování kontejneru a stálého umístění popelnic zde dochází ke skládce způsobené nepřizpůsobivými občany a z toho důvodu je tu přemnožení krys. (doporučuji přemístění popelnic a umisťování kontejneru do ulice U Hřiště kde se tito občané scházejí ať si dělají nepořádek u sebe)

Lokalita závady
U Hřiště 790/2, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z kontejnerového stání a jeho okolí bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email