Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka v ulicích Dubská a Hornická
Datum nahlášení
14.09.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V ulici Hornická (pod mostem) se nachází černá skládka způsobená bezdomovci většina místního obyvatelstva zde venčí psy jelikož v této oblasti míst na venčení moc není.
Dále v ulici Dubská naproti domu čp. 790/2 se (vedle škodovky) z důvodu umisťování kontejneru a stálého umístění popelnic zde nepřizpůsobivý občané udělali skládku a z toho důvodu zde dochází k přemnožení krys.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email