Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zarostlý neošetřovaný pozemek
Datum nahlášení
14.09.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na pozemku jsou již po několik let náletové dřeviny, které již dosahují skoro do druhého patra.
Lokalita závady
Benešovo náměstí 3282, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 15/9/2022 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email