Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
14.10.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,
v místě kde jsou umístěné popelnice je nepořádek.
Lokalita závady
ulice Jungmannova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na úklid v kontejnerovém stání byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email