Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Polámané větve
Datum nahlášení
14.11.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na této ztezce je polámaný strom.U plotu se školou je usychající velký strom Jírovce.
Celkově je prostor velmi zanedbán. Zarostlý travou a náletovými dřevinami.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena na místním šetření dne 20/11/2015. O realizaci úprav Vás budeme informovat.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email