Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyhořelé auto
Datum nahlášení
14.11.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí odstranění vraku, který je těsně před sjezdem. Nebezpečně se nám sjíždí a najíždí na rychlostní silnici. Prosím o odstranění. Předem děkuji za vyřízení. S pozdravem Nadymáčková
Lokalita závady
Kladrubská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidla se nachází na silnici č. I/13 kde vlastníkem je Ředitelství silnic a dálnic ČR. Vaše hlášení jsem přeposlal paní Budinové - tel: 724 044 699.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email