NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150120_a80e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Pneumatika v pískovišti

Datum nahlášení
15.01.2020

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Dobrý den za domem Liberecká 16 v pískovišti pneumatika se válí už 2 mesice

Lokalita závady
U Nemocnice 2204/19, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění pneumatiky bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email