Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vytržený fundament odpadkového koše
Datum nahlášení
15.02.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Vytržený fundament odpadkového koše
Lokalita závady
ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, zajistíme zpětné osazení koše.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email