NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150319_3a58

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený přístup k objektu

Datum nahlášení
15.03.2019

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Žádáme o opravu betonové plochy a schodů na parcele k.č.1932/16 před panelovými domy Pod Doubravkou 2897-2900, která je přístupovou cestou od zastávky MHD. Betonové panely jsou zčásti propadlé a schody se rozpadají. Vzhledem k tomu, že plocha je stará 40let, tak zejména při snížené viditelnosti hrozí nebezpečí úrazu. Za výbor SVJ Pod Doubravkou 2897-2900 Teplice : Milan Urban

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením a rozhodneme o dalším postupu.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email