NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150320_ddce

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený obrubník

Datum nahlášení
15.03.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Uvolněná řada obrubníků, nejspíš najíždějícími auty. Řešení pro toto místo buď podcenil projektant, nebo realizační firma zhotovila vadně. Jinak by se těžko mohlo stát, že tak brzo po uvedení do provozu bude docházet k uvolňování obrubníků v celé délce zatáčky. Zatékající voda bude stav jedině zhoršovat.

Lokalita závady
Duchcovská 400/106, Teplice, 415 03, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Problém řešíme ve spolupráci s oddělením investic a realizací.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email