NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150322_63e8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek na trávníku

Datum nahlášení
15.03.2022

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
Dlouhodobý velký nepořádek na trávě cestou z hl.nádraží do Trnovan. Nevím, spadá-li to pod město nebo dráhy.

Lokalita závady
Hrázní, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Věc prověříme a vyzveme vlastníka pozemku k nápravě.
Přeji hezký den.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email