NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150419_6759

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Bezdomovec je zpět i bordelem, který jste před pár tádny nechali uklidit. Ten byl po něm z minulého roku.

Datum nahlášení
15.04.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Bezdomovce doporučuji vykázat. Kálí a močí po okolí a nanáší nový nepořádek. Stan si postavil do cesty (neoficiální a hojně využívané) , kterou přerušil lanem.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět týkající se bezdomovce byl předán Městské policii Teplice. Po jejich zjištění necháme nepořádek uklidit.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email