Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nádoba na odpad na veřejné komunikaci
Datum nahlášení
15.04.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nádoba na odpad přivázaná ostnatým drátem k plotu, zasahující do vozovky, blokuje parkování automobilů.
Lokalita závady
Slovenská 2283, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, ze zákona o odpadech nelze nařídit umístění nádob na pozemku vlastníka a toto tedy pouze doporučujeme. Pokud je nádoba vlastníkem objektu využívána ke sběru tříděného odpadu není z našeho pohledu důvod k jejímu odvozu. Předávám k posouzení na odbor dopravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email