NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150421_5e9f

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky

Datum nahlášení
15.04.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Poházený odpad

Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastník předmětného pozemku bude neprodleně písemně vyzván k nápravě stavu pozemku.

Bc. Tereza Havlínová, OŽP


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email