Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Staré vodorovné značení-
Datum nahlášení
15.04.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
V ulici Havlíčkova (Trnovany) naproti hospodě U sudu .Již několik let je zde pozůstatek vyhrazeného parkování ,svilá značka byla odstraněna když uživatel zemřel,vodorovná zde zůstala.Jedná se o značku V10f ( invalida).
Lokalita závady
Štúrova 1258, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, zmíněné zbytky dopravního značení měl odstranit jeho vlastník, který dle Vašeho sdělení zemřel. Bez svislé dopravní značky lze na dotčeném místě běžně parkovat. Nicméně provedeme kontrolu.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email