NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150517_8dca

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Rizikové místo při cestě dětí do školy

Datum nahlášení
15.05.2017

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Děti si cestou do školy Na Stínadlech zkracují cestu přes parkoviště a hrozí zde vážný úraz při ranní špičcce. Jeden z chodníků směřuje na parkoviště. Navrhuji buď vybudovat chodník podél plotu školky, nebo zrušit část chodníku směřujícího přes parkoviště a navést chodce na stávající chodník okolo parkoviště.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. v uvedené záležitosti provedeme v příštím týdnu místní šetření za účasti PČR a budeme Vás informovat i výsledku zjištění a o případných opatřeních.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
---------------------------------------------------------
Dobrý den,
po provedeném včerejším místním šetření za účasti Policie ČR jsme dospěli k závěru, že v uvedeném úseku jsou chodníky zbudovány řádně a přehledně. To, že děti nechodí po chodníku a vejdou do prostoru parkoviště bohužel nemůžeme ovlivnit. V případě zřízení chodníku podél plotu školky, bychom ztratili poměrně dost parkovacích míst na uvedeném prostranství, což by jistě také nebylo žádoucí. Jediné co zvažujeme je instalace dopravního zařízení na okraj asfaltového chodníku, tak aby chodci byli nuceni přecházet v místě určeném a pokračovat ke škole po středovém chodníku ze zámkové dlažby.

S podzravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email