NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150518_a8e2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nesvítí veřejné osvětlení

Datum nahlášení
15.05.2018

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Lampa č.3814- nesvítí nebo cca hodinu po rozsvícení zhasne a pak už nejde

Lokalita závady
Mikoláše Alše 1736, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email