NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150518_e924

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Školní po rozbitém oknu

Datum nahlášení
15.05.2018

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Prosím na chodníku a silnici hromada skla z vykradeneho auta, okolí chodí děti do školy. Dekuji

Lokalita závady
Bulharská 1939/9, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Sklo bude odstraněno v nejbližším možném termínu úklidovou firmou Marius Pedersen.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email