Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodtekajici fontana
Datum nahlášení
15.05.2022
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Fontana neodteka a voda se preliva do okoli. Vycistit se mi odtok nepovedlo.
Lokalita závady
Poštovní, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady bylo předáno správci.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email