NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150619_88ea

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Keř přerůstá na chodník

Datum nahlášení
15.06.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
V ulici Březová u panelových domů 3089 a 3088 přerůstá šípková keř na chodník.

Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 27/6/2019 bude situace prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email