Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlý keř
Datum nahlášení
15.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přerostlý keř na pozemku p. č. 1942/1 k.ú. Teplice - Trnovany, v blízkosti areálu "Hvězda", je třeba ho ořezat. Děkujeme za vyřízení.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, keř bude do konce června 2021 upraven
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/6/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email