Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
"Pěkně opravená" Jankovcova ulice u přechodu a schodů k ulici U Schodů
Datum nahlášení
15.06.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Nádherná díra v hluboké prohlubni v "nově" opraveném úseku ve které až se ztratí nejen ANO tady z Teplic, ale celé i vaším VŮDCEM Burešem BUDE URČITĚ LÍP.
Lokalita závady
Jankovcova 2610, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bylo předáno SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email