NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150719_029e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník, nahlášený již nejméně před rokem.

Datum nahlášení
15.07.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, nejméně před rokem jsem nahlašoval že na křižovatce dolní části Boleslavovy Stezky a Purkyňovy je v chodníku díra (asfaltový chodník) ve které si člověk může zranit přinejmenším kotník, bylo mi odpovězeno že to předáte SčVK protože je to v blízkosti vodního hydrantu, ti ale za přinejmenším rok nic neudělali, navíc o zhruba metr dále se na tom samém chodníku u sousedova plotu nachází také díra. Omlouvám se ale nemám fotografii.

Lokalita závady
Boleslavova stezka 1724/4, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Urgujeme u SČVK.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email