Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Lavičky
Datum nahlášení
15.08.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Prosím o odstranění laviček u pískoviště na adrese písečná 2990. Důvodem odstranění je scházení se nepříjemných lidi. (narkomani atd. )
Lokalita závady
Písečná 2990/3, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bohužel na žádost jednoho občana nemůžeme lavičky odstranit. Pokud by jste chtěli před svým domem odstranit lavičky, stačí projednat toto odstranění na schůzi vlastníků nebo nájemníků bytů a prostřednictvím delegáta bytového družstva písemnou žádost, ze které je jasné, že souhlasí většina nájemníků s odstraněním laviček, zaslat na odbor životního prostředí. Toto opatření bylo zavedeno v návaznosti na mnoho protichůdných reakcí občanů. Někteří občané po odstranění laviček na žádost některého z nájemníků zase psali žádosti na jejich znovu nainstalování.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email